Харьяалал: Бүгд
Байр Тамирчин Зэрэг Оноо Тэмцээн
1 ХҮСЛЭН Дүүрэнбаяр
Улаанбаатар
5-р зэрэг 43 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
2 ИТГЭЛМАА Батнасан
Сэлэнгэ
10-р зэрэг 35 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
3 БИНДЭРЪЯА Болд
Улаанбаатар
6-р зэрэг 34 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
4 ЛХАГВА-ОЧИР Гомбоцэдэн
Улаанбаатар
9-р зэрэг 33 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
5 ТӨМӨР Төрбат
Улаанбаатар
10-р зэрэг 30 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
6 ХАСАР Баярбаатар
Улаанбаатар
9-р зэрэг 27 HUMAN CALCULATOR-AUTUMN 2019
7 ХАНГАЛ Баясгалан
Дархан-Уул
26 HUMAN CALCULATOR – 2018
8 ДУЛАМСҮРЭН Батдэлгэр
Сэлэнгэ
26 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
9 БИЛГҮҮНТӨГС Элбэгсайхан
Улаанбаатар
10-р зэрэг 26 HUMAN CALCULATOR-AUTUMN 2019
10 МӨНХБААТАР Туул
Улаанбаатар
9-р зэрэг 26 HUMAN CALCULATOR-SUMMER 2019
11 МӨНХ-ОРГИЛ ГАНБАТ
Дархан-Уул
10-р зэрэг 25 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
12 ЕСҮХЭЙ Буянбадрах
Улаанбаатар
9-р зэрэг 25 HUMAN CALCULATOR-SUMMER 2019
13 БУМДАРЬ Эрдэнэбат
Хөвсгөл
21 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
14 ГЭГЭЭН-ОЮУН Мөнхбат
Улаанбаатар
21 HUMAN CALCULATOR-SUMMER 2019
15 БУЯНЖАРГАЛ Мөнхбат
Хөвсгөл
10-р зэрэг 21 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
16 МӨНХЧИМЭГ Батзаяа
Улаанбаатар
21 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
17 ИРМҮҮН Ням-Осор
Улаанбаатар
9-р зэрэг 20 HUMAN CALCULATOR – SUMMER 2018
18 ДАГВАДОРЖ Гомбодорж
Улаанбаатар
20 HUMAN CALCULATOR-SUMMER 2019
19 ЦЭЛМЭГ Энхбаатар
Улаанбаатар
19 HUMAN CALCULATOR – 2018
20 ЭНХ-АНУЖИН Чинбаяр
Улаанбаатар
19 HUMAN CALCULATOR – SUMMER 2018
21 СУМЬЯАЖАВ Болдбаатар
Сэлэнгэ
19 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
22 ОТГОНСАЙХАН Эрдэнэдалай
Дархан-Уул
10-р зэрэг 19 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
23 СЭРГЭЛЭН Пүрэв-Очир
Сэлэнгэ
19 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
24 БЯМБАЖАРГАЛ Дамбадаржаа
Дархан-Уул
10-р зэрэг 19 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
25 ХУЛАН Даваасүрэн
Улаанбаатар
18 HUMAN CALCULATOR – 2018
26 ЭНГҮҮН Энхбаатар
Улаанбаатар
10-р зэрэг 18 HUMAN CALCULATOR – 2018
27 УУГАНБАЯР Хишигжаргал
Хөвсгөл
18 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
28 ДАВХАРБАЯР Цэндсүрэн
Улаанбаатар
18 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
29 БАЯРМАА Батбямба
Улаанбаатар
10-р зэрэг 18 HUMAN CALCULATOR – WINTER 2019
30 ТАМИР Эрдэнэбаатар
Улаанбаатар
18 HUMAN CALCULATOR-SUMMER 2019
31 ГҮНЖСАРАН Ганжигүүр
Улаанбаатар
17.61 HUMAN CALCULATOR-SUMMER 2019
32 ДӨЛГӨӨН Мөнхбат
Улаанбаатар
9-р зэрэг 17.47 HUMAN CALCULATOR-SUMMER 2019
33 НАНДИН-УЧРАЛ Банзрагч
Улаанбаатар
10-р зэрэг 17.39 HUMAN CALCULATOR-SUMMER 2019
34 НОМИН-ЭРДЭНЭ Бат-Амгалан
Дархан-Уул
17 HUMAN CALCULATOR – 2018
35 АНХ-ОД Гансүх
Улаанбаатар
17 HUMAN CALCULATOR – SUMMER 2018
36 МӨНХЦЭЛМЭГ Бямбасүрэн
Хөвсгөл
17 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
37 ЗОЛБАЯР Базар
Хөвсгөл
17 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
38 АРТЁМ Владимир
Улаанбаатар
10-р зэрэг 17 HUMAN CALCULATOR – 2018
39 ЭНХЛҮҮН Батхишиг
Улаанбаатар
10-р зэрэг 17 HUMAN CALCULATOR – AUTUMN 2018
40 БОЛОРЖИН Баярсайхан
Улаанбаатар
10-р зэрэг 17 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
41 НАНДИН-ЭРДЭНЭ Ганхүү
Улаанбаатар
17 HUMAN CALCULATOR-SUMMER 2019
42 МАРГАД Эрдэнэцог
Өмнөговь
16 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
43 ТӨГӨЛДӨР Батчулуун
Улаанбаатар
10-р зэрэг 16 HUMAN CALCULATOR – 2018
44 ХОНГОРЗУЛ Баянмөнх
Хөвсгөл
16 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
45 АЛТАНЦЭЦЭГ Наранбаатар
Өмнөговь
15 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
46 САМБУУДОРЖ Жүгдэрдэмид
Улаанбаатар
15 HUMAN CALCULATOR – SUMMER 2018
47 НАРАНТУНГАЛАГ Энхсайхан
Дархан-Уул
15 HUMAN CALCULATOR – 2018
48 ЭРДЭНЭБЯМБА Тайван
Улаанбаатар
10-р зэрэг 15 “HUMAN CALCULATOR-2019” ТҮРГЭН БОДОЛТЫН VI ТЭМЦЭЭН
49 ХАНГАЙ Сувд
Улаанбаатар
10-р зэрэг 15 HUMAN CALCULATOR – SUMMER 2018
50 ТЭМҮҮЛЭН Отгонбаатар
Улаанбаатар
15 HUMAN CALCULATOR-AUTUMN 2019